top of page

Profilaktyka

Proponowane przez nas oddziaływania profilaktyczne prowadzone są na terenie placówek oświatowych w dzielnicach Dębniki, Borek Fałęcki - Łagiewniki oraz Swoszowice.

Friendship Day-bro-2.png

Nasze działania

Jako zespół zajmujący się profilaktyką, wierzymy że, lepiej zapobiegać niż leczyć! Jesteśmy przekonani, że w wielu przypadkach wystarczy podać odpowiedni kawałek wiedzy, poćwiczyć umiejętności, wesprzeć motywację aby utrzymać i rozwinąć pozytywny trend rozwojowy u młodego człowieka.

Oferujemy zarówno szkołom jak i jednostkom pracującym z dziećmi, młodzieżą czy rodzinami możliwość skorzystania z bezpłatnej oferty szkoleniowej w zakresie utrzymywania i rozwijania dobrostanu psychicznego dzieci i młodzieży.

Możliwość korzystania z naszej pomocy może mieć charakter trwały i systematyczny przez okres 2 lat. Wszystkie szkolenia i warsztaty prowadzone są przez psychologów i/lub  pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń w obszarze zdrowia psychicznego.

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty będziemy na bieżąco przesyłać do Dyrekcji oraz Kierowników poszczególnych instytucji.

bottom of page